Wakacje z Tytusem- Darłówko 2023

Letni obóz kondycyjno- przygodowy dla dzieci i młodzieży 8- 18 lat.

Warunkiem uczestnictwa jest dobry stan zdrowia i ducha! Bądźmy dobrej myśli J Zapraszamy nad morze J

TERMIN: 16- 26 SIERPNIA, 11 dób poza domem! Z „Tytusem” i  nie tylko J !!!

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE: Ośrodek Wczasowy Baltic Resort. Darłówko Wschodnie. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym i domki. Trzy posiłki dziennie.

OPŁATY I TERMINY WPŁAT:

·        Zawodnicy opłacający na bieżąco składki 2400zł.

·        Rodzeństwo klubowe, drugie i kolejne dziecko 2200zł.

·        Osoby niestowarzyszone w UKS Żoliborz, nie uczestniczące w systemie współzawodnictwa- zawodach, nie opłacające składek na bieżąco- pełen koszt 2800zł. -.

·      Zaliczka 500zł za każde dziecko do dnia 10 maja. Zwrot zaliczki i opłat wyłącznie w sytuacjach losowych.

Wpłaty po terminie 2800zł. wszyscy, bez wyjątków jak osoby niezrzeszone, wyłącznie w przypadku wolnych miejsc.

KONTO KLUBU: 10 2490 0005 0000 4530 6043 6334. Na przelewach zaliczek i opłat za obóz należy umieścić:  Imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia, telefon kontaktowy, dopisek „DARŁÓWKO 2023”.

LISTA UCZESTNIKÓW: Na podstawie zaliczek i wpłat. Decyduje kolejność wpłat.

PROGRAM: Treningi pływackie, kąpiele w morzu, biegi, gry i zabawy bieżne, plażowe i terenowe. Czytanie ze zrozumieniem XIII i XIV księgi przygód „Tytusa Romka i A’ Tomka. Rajd pieszy. Bieg nocny z duchami. Inne atrakcje.

KURS RATOWNICZY: O możliwości uzyskania uprawnień poinformujemy osobno przed rozpoczęciem obozu.

KARTY uczestnictwa: Obowiązkowe!!! Do pobrania ze strony klubu i samodzielnego wydruku. Oświadczenie o stanie zdrowia dziecka!!! Zbieramy  przy wyjeździe. Strona klubu: https://www.ukszoliborz.pl/dokumenty.php

WYJAZD I POWRÓT: Przejazd w obie strony autokarem. Wyjazd- środa 16 sierpnia, zbiórka godz. 9.00, parking OSiR Żoliborz, przy boisku, Potocka 1. Powrót w sobotę - 26 sierpnia, wieczorem. Wyjazd z Darłówka po śniadaniu.

NA OBÓZ NALEŻY ZABRAĆ: Torbę, a w torbie: stroje sportowe, koszulki, stroje kąpielowe, majtki, skarpetki, także na zmianę J, ręcznik, krem z filtrem, mydło, pidżamę, spodenki długie i spodnie krótkie, bluzę lub sweter, kurtkę wiatrówkę, klapki, obuwie, czapkę na głowę, dwie księgi „Tytusa” i już, gotowe!  Acha, wskazane, aby zabrać jeszcze dobre humory i coś na kleszcze.

PROSIMY: Nie zabierać wartościowych przedmiotów, gier elektronicznych. Pieniądze w sugerowanej kwocie 20zł na dzień. Telefony osobiste mogą być deponowane u trenerów i udostępniane w ograniczonym wymiarze czasu!!!

UWAGA: Opłaty ulgowe przysługują zawodnikom stowarzyszenia UKS Żoliborz. Dlatego osoby nie regulujące składek ponoszą odpłatność jak niezrzeszeni!!!