Darłówko 2017 - Wakacje z Tytusem

Wakacje z Tytusem

Letni Obóz kondycyjno-przygodowy dla dzieci i młodzieży 8- 18 lat.

TERMIN: 12- 24 SIERPNIA, 13 dni !!!
ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE: Ośrodek Wczasowy „GÓRNIK”: 76-150 Darłowo, ul. Sosnowa 1 oraz „Górnik 2”. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym 4-6 osobowe. Ośrodki położone tuż przy plaży.
PROGRAM: Kąpiele w morzu, zajęcia pływackie na basenie, biegi, gry i zabawy plażowe i terenowe. Rajd pieszy do Bobolina! Bieg nocny. Kurs ratowniczy. Zadania- zagadki ze znajomości I i II księgi przygód Tytusa, Romka i A’Tomka.
KURS RATOWNICZY: Osobna opłata za każdy stopień (moduł): 400zł.- kurs podstawowy na stopień młodszego ratownika (moduł I) od 12 lat, 400zł. kurs na stopień ratownika WOPR (moduł II) od 15 lat, 600zł.- kurs na stopień ratownika wodnego (moduł III) od 17 lat. W przypadku łączenia kursów opłaty sumują się.
KADRA: trenerzy, instruktorzy klubu, ratownicy WOPR.

WYSOKOŚĆ OPŁAT ZA OBÓZ:

• Zawodnicy, którzy uiścili wszystkie wpłaty w terminie- 1400zł.
  • Rodzeństwo klubowe, drugie i kolejne dziecko – 1200zł.
  • Indywidualni medaliści MP, OOM 700 zł.
  • Osoby niestowarzyszone w klubie i wpłacające po terminie 1700 zł.
  • Rodzeństwo niestowarzyszone, drugie i kolejne dziecko 1600zł.
  • Pobyty krótsze będą rozpatrywane w drugiej kolejności- 150 zł za każdą dobę. Zaliczka 400 zł za każde dziecko.

OPŁATA ZA OBÓZ: Przelewem na konto Klubu- 10 2490 0005 0000 4530 6043 6334.

• Na przelewach należy umieścić: imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia, z dopiskiem „DARŁÓWKO 2017”.
  • Na przelewach za kurs ratowniczy należy umieścić imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia, dopisek- kurs moduł I, II lub III.

TERMIN ZAPŁATY: Opłata za obóz i kurs ratowniczy- 15 lipca. Zaliczka- 8 czerwca.
ILOŚĆ MIEJSC: Ograniczona, maksymalnie 60 uczestników, decyduje kolejność wpłat.

LISTA UCZESTNIKÓW: Na podstawie zaliczek i wpłat zostanie ogłoszona do dnia 20 lipca na stronie Klubu.
KARTY OBOZOWE: Do pobrania na stronie: https://www.ukszoliborz.pl/dokumenty.php, zbieramy przy wyjeździe.
PRZEJAZD: W obie strony autokarem. Wyjazd- 12 sierpnia, sobota, zbiórka godz. 9.30, parking OSiR Żoliborz, Potocka 1, przy basenie. Powrót- 24 sierpnia, czwartek, wieczorem. Wyjazd z Darłówka po śniadaniu.
ZEBRANIE INFORMACYJNE: 25 maja, czwartek, godzina 17.00, SP 65, Mścisławska 1.

NA OBÓZ NALEŻY ZABRAĆ: stroje sportowe i kąpielowe, klapki, koszulki, czapkę na głowę, spodenki długie, spodnie krótkie, bluzę lub sweter, kurtkę wiatrówkę, majtki, skarpetki, także na zmianę, ręcznik, krem z filtrem, mydło, pidżamę, szampon, obuwie, najlepiej sportowe, wepchnąć do torby i już, gotowe!
PROSIMY: nie zabierać wartościowych przedmiotów, gier elektronicznych, pieniądze w sugerowanej kwocie 10zł na dzień. Telefony osobiste będą deponowane u trenerów i udostępniane w ograniczonym wymiarze czasu.

UWAGA: Wyjazdy zawodników są dofinansowane ze środków UKS Żoliborz. Osoby nie regulujące składek ponoszą odpłatność jak uczestnicy niestowarzyszeni!!!