Darłówko 2018- minął termin wpłaty zaliczki

Uwaga przypominamy minął termin wpłaty zaliczki za obóz w Darłówku!!!

Do 25.06.2018 r. czekamy na pozostałą część wpłat  :

1500zł –  dla zawodników opłacających na bieżąco składki członkowskie!!!

1400 zł - , rodzeństwo klubowe, drugie i kolejne dziecko.

1000zł finaliści „A” mistrzostw Polski w pływaniu 2018 oraz pierwsza ósemka OOM.

1600zł wpłaty po terminie- i osoby niezrzeszone.

Pobyty krótsze - 150 zł za dobę.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE: Ośrodek Wczasowy „Złota Kielnia” oraz  „Górnik 2”. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym 4 osobowe. Ośrodki położone tuż przy plaży.

PROGRAM: Kąpiele w morzu, zajęcia pływackie na basenie, biegi, gry i zabawy bieżne, plażowe i terenowe. Czytanie ze zrozumieniem III i IV księgi przygód „Tytusa Romka i A’ Tomka. Rajd pieszy. Bieg nocny z duchami . Kurs ratowniczy.

KURS RATOWNICZY: Osobna opłata za każdy stopień:

400zł.- kurs podstawowy, moduł I,  na stopień młodszego ratownika od 12 lat,

400zł.- moduł II, na stopień ratownika WOPR od 15 lat,

600zł.- moduł III, na stopień ratownika wodnego od 17 lat.

W przypadku łączenia kursów opłaty sumują się. Pełna wpłata w terminie zaliczki do dnia 25 maja!

KADRA: trenerzy, instruktorzy klubu, ratownicy WOPR.

LISTA UCZESTNIKÓW: na podstawie zaliczek i wpłat.

KARTY uczestnictwa: przynosimy w dniu wyjazdu

PRZEJAZD: W obie strony autokarem.

Wyjazd- 15 sierpnia, środa, zbiórka godz. 9.30, parking OSiR Żoliborz, przy basenie, Potocka 1.

Powrót- 28 sierpnia, wtorek, wieczorem. Wyjazd z Darłówka po śniadaniu.

KONTO KLUBU: 10 2490 0005 0000 4530 6043 6334.

Na przelewach zaliczek i opłat za obóz należy umieścić:  Imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia, dopisek „DARŁÓWKO 2018”. Na przelewach za kurs ratowniczy należy umieścić: Imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia, dopisek „Kurs moduł I, II lub III”.

NA OBÓZ NALEŻY ZABRAĆ: stroje sportowe i kąpielowe, klapki, koszulki, czapkę na głowę, spodenki długie, spodnie krótkie, bluzę lub sweter,  kurtkę wiatrówkę, majtki, skarpetki, także na zmianę, ręcznik,  krem z filtrem, mydło, pidżamę, szampon, obuwie, najlepiej sportowe, dwie księgi „Tytusa” i już, gotowe!  Acha, jeszcze weźcie koniecznie dobre humory i coś na kleszcze.

PROSIMY: nie zabierać wartościowych przedmiotów, gier elektronicznych, pieniądze w sugerowanej kwocie 10zł na dzień. Telefony osobiste będą deponowane u trenerów i udostępniane w ograniczonym wymiarze czasu.

UWAGA: Opłaty ulgowe przysługują zawodnikom stowarzyszenia UKS Żoliborz. Dlatego osoby nie regulujące składek ponoszą odpłatność jak niezrzeszeni!!!