DARŁÓWKO 2019 - Wakacje z "Tytusem" i nie tylko !!!

Letni obóz kondycyjno - przygodowy dla dzieci i młodzieży 8 - 18 lat.

Termin 15 - 28 SIERPNIA. Spędź 2 tygodnie z „Tytusem” i  nie tylko !!!

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

Ośrodek Wczasowy „Złota Kielnia” oraz  „Górnik 2”. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, 4 osobowe, w pawilonach.

Ośrodki położone obok siebie, tuż przy plaży. Wyżywienie 3 posiłki dziennie w ośrodku „Złota Kielnia”.

PROGRAM:

Kąpiele w morzu, zajęcia pływackie w basenie, biegi,  gry i zabawy. Czytanie ze zrozumieniem V i VI księgi przygód „Tytusa Romka i A’ Tomka. Rajd pieszy z zadaniami. Bieg nocny, także z duchami . Kurs ratowniczy.

OPŁATA ZA OBÓZ :

1600 zł. - zawodnicy opłacający na bieżąco składki członkowskie!!!

1400 zł. - drugie i kolejne dziecko w rodzinie (rodzeństwo klubowe).

1000 zł. - finaliści „A” letnich mistrzostw Polski w pływaniu 2019 oraz pierwsza ósemka OOM w dwuboju i trójboju nowoczesnym.

1800 zł. - wpłaty po terminie i osoby niezrzeszone.

Pobyty krótsze - 150 zł za każdą dobę.

KURS RATOWNICZY:

Osobna opłata za każdy stopień:

400 zł. - moduł I, kurs podstawowy (młodszy ratownik),  od 12 lat.

400 zł. - moduł II, na stopień ratownika WOPR, od 15 lat.

600 zł. - moduł III, na stopień ratownika wodnego od 17 lat.

W przypadku łączenia kursów opłaty sumują się. Opłata za kurs z opłatą za obóz.

TERMIN ZAPŁATY ZA OBÓZ i KURS:

Do 15 czerwca. Zwrot opłat wyłącznie w sytuacjach losowych.

WPŁATY:

Wyłącznie na konto klubu. Numer konta: 10 2490 0005 0000 4530 6043 6334.

Na przelewach opłat za obóz należy umieścić:  Imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia, dopisek „DARŁÓWKO 2019”.

Na przelewach za kurs ratowniczy należy umieścić: Imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia, dopisek „Kurs moduł I, II lub III”.

KADRA:

Trenerzy, instruktorzy klubu, ratownicy WOPR.

LISTA UCZESTNIKÓW:

Na podstawie wpłat po 15 czerwca na stronie klubu www.ukszoliborz.pl.

KARTY uczestnictwa obowiązkowe:

Zbieramy na zebraniu, przez trenerów w klasach sportowych i na zajęciach doborowo - selekcyjnych „Szkółka” oraz ostatecznie przy wyjeździe!!! Do pobrania na stronie: https://www.ukszoliborz.pl/dokumenty.php

PRZEJAZD:

W obie strony autokarem.
Wyjazd - 15 sierpnia, czwartek - zbiórka godz. 9.30, parking OSiR Żoliborz, przy boisku, Potocka 1.
Powrót - 28 sierpnia, środa wieczorem. Wyjazd z Darłówka po śniadaniu.
Prosimy o niezastawianie wjazdu i przejazdu dla autokarów samochodami.

NA OBÓZ NALEŻY ZABRAĆ:

Stroje sportowe i kąpielowe, klapki, koszulki, czapkę na głowę, spodenki długie, spodnie krótkie, bluzę lub sweter,  kurtkę wiatrówkę, majtki, skarpetki, także na zmianę, ręcznik,  krem z filtrem, mydło, pidżamę, szampon, obuwie, najlepiej sportowe, dwie księgi „Tytusa” i już, gotowe!  Acha, koniecznie zabierzcie jeszcze dobre humory i coś na kleszcze.

UWAGI:

Prosimy nie zabierać wartościowych przedmiotów, gier elektronicznych. Pieniądze w sugerowanej kwocie 10zł na dzień. Telefony osobiste będą deponowane u trenerów i udostępniane w ograniczonym wymiarze czasu.

Opłaty ulgowe przysługują zawodnikom stowarzyszenia UKS Żoliborz. Osoby nie regulujące składek ponoszą odpłatność jak niezrzeszeni!!!