Darłówko 2020

Darłówko 2020. Letni obóz kondycyjno- przygodowy dla dzieci i młodzieży 8- 18 lat.

Szanowni Państwo, w tym roku znaleźliśmy się w sytuacji szczególnej z uwagi na epidemię Koronawirusa COVID 19.

Mimo to, nie odstępujemy od zamiaru organizacji wcześniej planowanego, kolejnego zgrupowania kondycyjnego w Darłówku. Warunkiem uczestnictwa jest dobry stan zdrowia, brak kontaktu z osobami, u których wykryto wirus minimum na dwa tygodnie przed wyjazdem. Warunkiem, by wyjazd doszedł do skutku jest złagodzenie obostrzeń i ograniczeń w organizacji wypoczynku. Przepraszamy, ale cena obozu wzrosła, także z uwagi na konieczność zakupu środków dezynfekcyjnych i nadal może ulec zmianie o czym będziemy informować. W przypadku zmiany ceny lub warunków przejazdu i pobytu poinformujemy o tym  dając Państwu możliwość wyboru.  Wobec braku możliwości organizacji wyjazdu, także  poinformujemy o tym na stronie klubu i zwrócimy przelane przez Państwa pieniądze.

Bądźmy dobrej myśli J Zapraszamy nad morze J

Termin 15- 28 SIERPNIA, 13 dób, 2 tygodnie z „Tytusem” i  nie tylko J !!!

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE: Ośrodek Wczasowy „Złota Kielnia” oraz  „Górnik 2”. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym 4 osobowe. Trzy posiłki dziennie. Ośrodki położone tuż przy plaży.

OPŁATA ZA OBÓZ obowiązująca w dniu ogłoszenia- 15 czerwca 2020r. :

1700zł – wpłata w terminie do 25 czerwca, dla zawodników opłacających na bieżąco składki członkowskie!!!

1600 zł w terminie do 25 czerwca, rodzeństwo klubowe, drugie i kolejne dziecko.

2000zł wpłaty po terminie, bez wyjątków i osoby niezrzeszone.

Pobyty krótsze - 160 zł za dobę za osobę.

ZALICZKA: 500zł za każde dziecko do dnia 10 czerwca. Zwrot zaliczki i opłat wyłącznie w sytuacjach losowych.

LISTA UCZESTNIKÓW: Na podstawie zaliczek i wpłat. Pierwsza informacja po 10 czerwca.

PROGRAM: Kąpiele w morzu, biegi, gry i zabawy bieżne, plażowe i terenowe. Czytanie ze zrozumieniem VII i VIII księgi przygód „Tytusa Romka i A’ Tomka. Rajd pieszy. Bieg nocny z duchami .

KURS RATOWNICZY: O możliwości uzyskania uprawnień poinformujemy osobno przed rozpoczęciem obozu.

KARTY uczestnictwa: Obowiązkowe!!! Do pobrania ze strony klubu i samodzielnego wydruku. Oświadczenie o stanie zdrowia dziecka!!! Zbieramy  przy wyjeździe. Strona klubu: https://www.ukszoliborz.pl/dokumenty.php

PRZEJAZD: Jeśli będzie taka możliwość przejazd w obie strony autokarem. Wyjazd- wtorek 15 sierpnia, sobota, zbiórka godz. 9.30, parking OSiR Żoliborz, przy boisku, Potocka 1 lub w innym miejscu, o którym poinformujemy na stronie klubu.  Powrót- 28 sierpnia, piątek, wieczorem. Wyjazd z Darłówka po śniadaniu.

KONTO KLUBU: 10 2490 0005 0000 4530 6043 6334.

Na przelewach zaliczek i opłat za obóz należy umieścić:  Imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia, telefon kontaktowy, dopisek „DARŁÓWKO 2020”,.

NA OBÓZ NALEŻY ZABRAĆ: Maseczki! Stroje sportowe i kąpielowe, klapki, koszulki, czapkę na głowę, spodenki długie, spodnie krótkie, bluzę lub sweter, kurtkę wiatrówkę, majtki, skarpetki, także na zmianę J, ręcznik, krem z filtrem, mydło, pidżamę, szampon, obuwie, najlepiej sportowe, dwie księgi „Tytusa” i już, gotowe!  Do tego jeszcze: dobre humory i coś na kleszcze.

PROSIMY: Nie zabierać wartościowych przedmiotów, gier elektronicznych. Pieniądze w sugerowanej kwocie 10zł- 20zł na dzień. Telefony osobiste mogą być deponowane u trenerów i udostępniane w ograniczonym wymiarze czasu!!!

UWAGA: Opłaty ulgowe przysługują zawodnikom stowarzyszenia UKS Żoliborz. Dlatego osoby nie regulujące składek ponoszą odpłatność jak niezrzeszeni!!!