OBÓŹ DARŁÓWKO 20-30.08.2022

Wakacje z Tytusem Darłówko 2022. Letni obóz kondycyjno- przygodowy dla dzieci i młodzieży 8- 18 lat.

Warunkiem uczestnictwa jest dobry stan zdrowia i ducha! Bądźmy dobrej myśli - Zapraszamy nad morze !

Termin 20- 30 SIERPNIA, 10 dób z „Tytusem” i nie tylko !!!

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE: Ośrodek wypoczynkowy DIUNA DARŁÓWKO

ul. Słowiańska 16, 76-153 Darłówko Wschodnie. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym i domki. Trzy posiłki dziennie.

PRZEJAZD: W obie strony autokarem. Wyjazd- sobota 20 sierpnia, zbiórka godz. 9.00, parking OSiR Żoliborz, przy boisku,

Potocka 1. Powrót we wtorek- 30 sierpnia, wieczorem. Wyjazd z Darłówka po śniadaniu.

OPŁATY I KOSZTY :
Koszt obozu 2300zł. za osobę- uczestnika.
Zaliczka: 500zł za każde dziecko do dnia 10 maja. Zwrot zaliczki i opłat wyłącznie w sytuacjach losowych.
Zawodnicy opłacający na bieżąco składki 2100zł. – wpłata w terminie do 10 czerwca.
Rodzeństwo klubowe, drugie i kolejne dziecko 2000zł. – wpłata pełniej kwoty w terminie do 10 czerwca.
Opłaty: Osoby niestowarzyszone w UKS Żoliborz, pełen koszt 2300zł. wpłata w terminie do 10 czerwca.
Wpłaty po terminie 2300zł. wszyscy, bez wyjątków jak osoby niezrzeszone, wyłącznie w przypadku wolnych miejsc.

LISTA UCZESTNIKÓW: Na podstawie zaliczek i wpłat. Pierwsza informacja po 10 czerwca.
Decyduje kolejność wpłat.

PROGRAM: Treningi pływackie, kąpiele w morzu, biegi, gry i zabawy bieżne, plażowe i terenowe. Czytanie ze zrozumieniem
XI i XII księgi przygód „Tytusa Romka i A’ Tomka. Zwiedzanie militariów Fort Marian, zajęcia strzeleckie. Rajd pieszy. Bieg
nocny z duchami.

KURS RATOWNICZY: O możliwości uzyskania uprawnień poinformujemy osobno przed rozpoczęciem obozu.

KARTY uczestnictwa: Obowiązkowe!!! Do pobrania ze strony klubu i samodzielnego wydruku. Oświadczenie o stanie zdrowia
dziecka!!! Zbieramy przy wyjeździe. Strona klubu: https://www.ukszoliborz.pl/dokumenty

KONTO KLUBU: 10 2490 0005 0000 4530 6043 6334.
Na przelewach zaliczek i opłat za obóz należy umieścić: Imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia, telefon kontaktowy, dopisek
„DARŁÓWKO 2022”.

-------------------------------------------------

NA OBÓZ NALEŻY ZABRAĆ:
Torbę, a w torbie stroje sportowe, ubrania, także kąpielowe, klapki, koszulki, spodenki długie i
spodnie krótkie, bluzę lub sweter, kurtkę wiatrówkę, majtki, skarpetki, także na zmianę , ręcznik, krem z filtrem, mydło,
pidżamę, szampon, obuwie, czapkę na głowę, dwie księgi „Tytusa” i już, gotowe! Wskazane, aby zabrać jeszcze dobre
humory i coś na kleszcze.

PROSIMY:
Nie zabierać wartościowych przedmiotów, gier elektronicznych. Pieniądze w sugerowanej kwocie 20zł na dzień.
Telefony osobiste mogą być deponowane u trenerów i udostępniane w ograniczonym wymiarze czasu!!!
UWAGA: Opłaty ulgowe przysługują zawodnikom stowarzyszenia UKS Żoliborz. Dlatego osoby nie regulujące składek ponoszą
odpłatność jak niezrzeszeni!!!