OBÓŻ ZIMOWY ZAKOPANE 16-23.01.2021

ZAKOPANE 2021

Serdecznie zapraszamy na kolejny obóz zimowy, ze szkoleniem narciarskim w Zakopanem.

Termin obozu: 16-23.01.2021r.

Zakwaterowanie i wyżywienie: Pensjonat API Zakopane. Ul. Pardałówka 9; 34-500 Zakopane

Wyjazd: w piątek 16.01.2021r.

Zbiórka: 9:30 parking zewnętrzny OSiR (koło skate parku), ul. Potocka 1.

Powrót: w sobotę 23.01.2021r. w godzinach wieczornych.

Przejazd w obie strony autokarem.

Wiek uczestników: od 7 lat.

W programie obozu: nauczanie jazdy na nartach zjazdowych w grupach dobranych pod względem umiejętności pod Nosalem i na innych stokach.

W zależności od stopnia zaawansowania od 12 do 21 godzin szkolenia narciarskiego. Opieka narciarska instruktorzy Szkoły Narciarskiej Strama.

Wycieczki do term, w góry oraz kulig z kiełbaskami. Zajęcia pływackie i inne przygody.

Obóz odbędzie się o ile ilość uczestników nie będzie mniejsza niż 25 osób.

W przypadku lookdownu  lub odwołania obozu z powodu zbyt małej liczby uczestników, środki finansowe zostaną zwrócone.

Wstępna lista uczestników powstaje na podstawie zaliczek do dnia 21 listopada. Decyduje kolejność wpłat oraz WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO!!!. <KLIKNIJ TU-FORMULARZ>

Koszty:

Opłata za obóz dla zawodników nie zalegających ze składkami 1990zł. Osoby z poza klubu 2190zł. Do dnia 15 grudnia!

Zaliczka: 500 zł. do dnia 21 listopada!

Ulgi:

1) Za wpłatę całej kwoty w terminie zaliczki- 90zł od dziecka dla klubowiczów i niezrzeszonych! Czyli 1900zł zawodnicy, 2100zł niezrzeszeni.

2) Rodzeństwo klubowe, drugie i kolejne dziecko- dodatkowa ulga 50zł.

Dodatkowe opłaty:

Wypożyczenie nart w Zakopanem 40 zł za dobę za komplet lub 240 zł za pobyt. Ubezpieczenie: w cenie obozu.

Tytuł wpłat: Zakopane + imię i nazwisko uczestnika.

Numer konta: 10 2490 0005 0000 4530 6043 6334

Na obóz należy zabrać: Kurtkę i spodnie narciarskie, czapkę na głowę, koszulki, golfy, obuwie zimowe, skarpetki i majtki, także na zmianę, klapki, ręcznik i pidżamę, strój kąpielowy, kosmetyki, pamiętaj nie jedziesz do Afryki!

Sprzęt narciarski: narty z wiązaniami, buty zjazdowe dopasowane do nart, kijki (wymagane podczas szkolenia narciarskiego), kask obowiązkowo!!!

Prosimy o nie zabieranie drogich urządzeń elektronicznych, przekazanie kieszonkowego w kwocie nie wyższej niż 200 zł, przy wyjeździe trenerom. Każdy uczestnik ma obowiązek przestrzegać Regulaminu Obozu Sportowego UKS Żoliborz i dostarczyć wypełnioną i podpisaną kartę uczestnika najpóźniej przy wyjeździe!

Serdecznie zapraszamy.

LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO - KLIKNIJ TU

W załączniku karta kwalifikacyjna uczestnika obozu do podbrania pdf

Załącznik: