OBÓZ LETNI l Darłówko 14-27.08.2021

Darłówko 2021. Letni obóz kondycyjno- przygodowy dla dzieci i młodzieży 8- 18 lat.
Szanowni Państwo, epidemia koronawirusa SARS-CoV-2 i jego mutacji trwa!


Mimo to, kolejny rok planujemy zorganizować letnie zgrupowanie kondycyjne w Darłówku. Warunkiem uczestnictwa jest dobry stan zdrowia, brak kontaktu z osobami, u których wykryto wirus minimum na dwa tygodnie przed wyjazdem. Warunkiem, by wyjazd doszedł do skutku jest złagodzenie obostrzeń i ograniczeń w organizacji wypoczynku. W przypadku zmiany ceny lub warunków lub braku możliwości organizacji wyjazdu poinformujemy o tym na stronie klubu i zwrócimy przelane przez Państwa pieniądze. Bądźmy dobrej myśli  Zapraszamy nad morze  

Termin 14- 27 SIERPNIA, 13 dób, 2 tygodnie z Tytusem i  nie tylko  !!! 
ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE: Ośrodek Wczasowy Baltic Resort (nowy ośrodek). Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym i domki. Trzy posiłki dziennie. 

OPŁATY I KOSZTY :
Koszt obozu 2200zł. 

Opłaty: 
Osoby niestowarzyszone w UKS Żoliborz 2200zł.
Zawodnicy opłacający na bieżąco składki 1900zł. - wpłata pełniej kwoty w terminie do 10 czerwca.
Rodzeństwo klubowe, drugie i kolejne dziecko 1800zł. - wpłata pełniej kwoty w terminie do 10 czerwca.
2200zł wpłaty po terminie, bez wyjątków i osoby niezrzeszone.
Pobyty krótsze - 180 zł za dobę za osobę.
 

ZALICZKA: 500zł za każde dziecko do dnia 10 maja. Zwrot zaliczki i opłat wyłącznie w sytuacjach losowych.
 

LISTA UCZESTNIKÓW: Na podstawie zaliczek i wpłat. Pierwsza informacja po 10 czerwca. 
 

PROGRAM: Kąpiele w morzu, biegi, gry i zabawy bieżne, plażowe i terenowe. Czytanie ze zrozumieniem IX i X księgi przygód Tytusa Romka i A Tomka. Rajd pieszy. Bieg nocny z duchami. 
 

KURS RATOWNICZY: O możliwości uzyskania uprawnień poinformujemy osobno przed rozpoczęciem obozu.
 

KADRA: Trenerzy, instruktorzy klubu, ratownicy WOPR. 
 

KARTY uczestnictwa: Obowiązkowe!!! Do pobrania ze strony klubu i samodzielnego wydruku. Oświadczenie o stanie zdrowia dziecka!!! Zbieramy  przy wyjeździe. Strona klubu: https://liblink.pl/PppszZbGQv
 

PRZEJAZD: Jeśli będzie taka możliwość przejazd w obie strony autokarem. Wyjazd- wtorek 14 sierpnia, sobota, zbiórka godz. 9.00, parking OSiR Żoliborz, przy boisku, Potocka 1 lub w innym miejscu, o którym poinformujemy na stronie klubu.  Powrót- 27 sierpnia, piątek, wieczorem. Wyjazd z Darłówka po śniadaniu.

KONTO KLUBU: 10 2490 0005 0000 4530 6043 6334.
Na przelewach zaliczek i opłat za obóz należy umieścić:  Imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia, telefon kontaktowy, dopisek DARŁÓWKO 2021,. 

NA OBÓZ NALEŻY ZABRAĆ: Maseczki, dystans, stroje sportowe, także ubrania kąpielowe, klapki, koszulki, czapkę na głowę, spodenki długie, spodnie krótkie, bluzę lub sweter, kurtkę wiatrówkę, majtki, skarpetki, także na zmianę , ręcznik, krem z filtrem, mydło, pidżamę, szampon, obuwie, najlepiej sportowe, dwie księgi Tytusa i już, gotowe!  Wskazane, aby zabrać jeszcze dobre humory i coś na kleszcze.

PROSIMY: Nie zabierać wartościowych przedmiotów, gier elektronicznych. Pieniądze w sugerowanej kwocie 10zł- 20zł na dzień. Telefony osobiste mogą być deponowane u trenerów i udostępniane w ograniczonym wymiarze czasu!!!
UWAGA: Opłaty ulgowe przysługują zawodnikom stowarzyszenia UKS Żoliborz. Dlatego osoby nie regulujące składek ponoszą odpłatność jak niezrzeszeni!!!

Kategoria: